FLICKER

SKU0002
320,00
грн.
Склад: 50% вовна, 50% акрил

Похмурими зимовими днями, що зможе підняти настрій краще, ніж строкатий, веселий головний убір? Шапка Flicker стане родзинкою повсякденного, святкового вбрання.
Тепла зимова шапка – невід'ємна частина гардероба. Адже вона дозволить уникнути промерзання в осінньо-зимовий період. Однак шапка вже давно перестала виконувати виключно практичну функцію. Сьогодні – це стильний елемент вбрання, який дозволяє експериментувати з образами, проявляти індивідуальність.
Шапка Flicker створена для творчих людей, модників і прогресивної молоді. Адже вона має яскравий дизайн, оригінальний відворот і стильний помпон.
Виріб відрізняється високою еластичністю, завдяки чому відмінно сидить на голові. Крім того шапка забезпечує хороший теплообмін: відтік нагрітого і приплив свіжого повітря, виводить на поверхню надлишкову вологу.
Родзинка в'язаної шапки Flicker – незвичайна забарвлення: чорний фон з різнокольоровими фігурками, розташованими хаотично. Доповнює композицію блакитний помпон і відворот, з лого виробника.
Завдяки яскравому дизайну шапку відмінно поєднується зі спортивної та молодіжної одягом, а також розбавить класичний наряд.
Виріб пов'язано з пряжі, що складається наполовину з вовни, наполовину з акрилу, завдяки чому відмінно зігріває навіть у сильний мороз.