БАФФ ЗИМОВИЙ MAP

359,00
грн.
Склад: Fleece Polar, мікрофібра (поліестер - 100%)
Розмір: 85×24 см

Модні баффи - це не тільки яскравий стильний аксесуар, що дозволяє комбінувати різні предмети гардероба, експериментувати з образами. Основним завданням багатофункціональної пов'язки є саме практична функція, адже бафф можливо носити декількома різними способами. Найпопулярнішими варіантами застосування баффа є його використання замість шапки, пов'язки, захисту для обличчя та шиї шарфа, бандани, підшоломник, маски. Крім того бафф можливо надягати на зап'ясті замість напульсники або зав'язати ним хвіст, в разі необхідності.
Бафф Map має унікальний, неповторний дизайн - на всю поверхню виробу нанесена карта світу. Завдяки класичному поєднанню чорного і білого кольору аксесуар вдало доповнить будь-які комбінації одягу. Бафф стане відмінним рішенням як для створення щоденного образу для походу на роботу, прогулянку в кіно і кафе.
Бафф виготовлений з якісної сучасної мікрофібри, яка забезпечує хорошу вентиляцію і виводить зайву вологу на поверхню. Матеріал стійкий до зношування, не линяє, не вигоряє і не скочується в процесі використання. Для підтримки вироби в чистоті досить випрати його в прохолодній воді з додаванням миючих засобів, висушити на свіжому повітрі.