БАФФ FOLK

279,00
грн.
Склад: мікрофібра (поліестер - 100%)

Бафф Folk – сучасний ультрамодний спортивний аксесуар, популярний серед модників і модниць, що віддають перевагу активному відпочинку, спорту, спілкуванню з природою. Виконаний у фольклорному стилі, відмінно поєднується з футболкою, топом, сукнею, толстовкою, курткою. Тому стане стильним доповненням до літнього гардеробу хлопців та дівчат.
Оскільки модні тенденції на перше місце ставлять комфорт, практичність та багатофункціональність баффи завойовують дедалі більшу популярність. По суті це шарф, але оригінальної конструкції виконаний у вигляді безшовної труби. Завдяки здатності трансформуватися його легко перетворити на панаму, бандану, стильну хустку, балаклаву, підшоломник і просто налобну пов'язку.
Баффи Folk – модний аксесуар та незамінний супутник молоді
Завдяки мультифункціональності літній бафф став неодмінним атрибутом в екіпіруванні, рокерів та байкерів, скейтбордистів, ролерів. Його використовують у ролі шарфу, спортивної шапки, бандани, для любителів воєнізованих ігор стане підшоломником, балаклавою, у тренажерному залі — пов'язкою на лоб чи волосся.
Виготовляється Бафф Folk із тонкої високоякісної мікрофібри, яка ідеально вбирає та відводить з поверхні шкіри вологу, при цьому забезпечує доступ повітря. Тому навіть у найспекотніший день Вам завжди зручно.
Кому варто придбати літній бафф?
Тим, хто захоплюється туризмом, велоспортом, катанням на роликах, скейтборді, відвідує тренажерний зал, любить просто повалятися на пляжі, незамінним супутником стане Бафф Folk.
Переваги баффів 5000 Miles:
·         помірна вартість набагато нижча за закордонні аналоги;
·         виготовляються із високоякісної мікрофібри;
·         під час прання не линяють, не змінюють форму;
·         швидко висихають та не вигоряють на сонці;
·         можна носити різними способами;
·         універсальний розмір.
Щоб завжди виглядати стильно і йти в ногу з модою, варто купити Бафф Folk. Він стане ефектним доповненням іміджу та захистить у різних життєвих ситуаціях.