БАФФ INTENTIONS

279,00
грн.
Склад: мікрофібра (поліестер - 100%)

У сучасному світі все більше людей цінує стиль і комфорт. Баффи українського виробника 5000 Miles відрізняються високою якістю, міцністю і демократичною вартістю.
Баффи користуються великою популярністю у людей, які ведуть активний спосіб життя. Так як стильний аксесуар можливо використовувати різними способами, в залежності від необхідності. Так в холодну погоду під час катань на велосипеді, роликах, сноуборді або скейтборді просто незамінна балаклава, в той час як під час пробіжки або тренування на вулиці кращий вибір - пов'язка на голову. Під час подорожей, походів і вилазок на природу просто необхідна бандана.
Тому дуже зручно, що всі такі зручні головні убори та аксесуари здатна замінити одна багатофункціональна пов'язка - бафф. Однак до вибору баффа слід підійти з усією відповідальністю, тому що це не одноразова річ, а вірний помічник на тривалий період часу.
Основні переваги багатофункціональної пов'язки
Бафф Intentions - ідеальний вибір для сучасних активних людей. Він має незвичайний дизайн - поєднання різнокольорових квадратів з оригінальними візерунками, який припаде до душі стильним жінкам і чоловікам, які мають хороший смак.
Бафф не має жодного шва, що забезпечує високу міцність, надійність виробу, а так само його комфортне використання. Виконаний з якісної мікрофібри, яка добре захищає від негоди, сприяє виведенню зайвої вологи