БАФФ THINKERBELL

279,00
грн.
Склад: мікрофібра (поліестер - 100%)

Баффи Tinkerbell з оригінальним динамічним малюнком у приємних блакитних тонах виконані у стилі унісекс. Тому однаково ефектно доповнять літній гардероб хлопців і дівчат. Оскільки сучасна молодь все частіше віддає перевагу спорту, активному відпочинку, подорожам, останнім модним тенденціям стали комфорт, практичність і багатофункціональність.
Саме за цими якостями пов'язки-трансформери завоювали неймовірну популярність. Адже один компактний аксесуар може легко перетворюватися на різні за видом та призначенням предмети. Спекотним днем його легко трансформувати в панаму, бандану, на тренуванні використовувати як налобну пов'язку. Рокери, байкери, любителі воєнізованих ігор зможуть замінити ним спортивну шапку, підшоломник, балаклаву.
Бафи Tinkerbell – стильне доповнення модного образу
Літній бафф стане улюбленою річчю та неодмінним атрибутом в екіпіруванні активних молодих людей незалежно від статі та захоплень. Модний та практичний аксесуар може виконувати різнопланові функції, замінюючи собою кілька різних речей. Захистити голову від перегрівання, у вітряний осінній день стане спортивною шапкою, шарфом, при необхідності замінить маску та балаклаву.
Виконаний з м'якої легкої мікрофібри бафф Tinkerbel компактно складається і в складеному стані практично не займає місце. Матеріал ідеально абсорбує вологу з поверхні шкіри та швидко висихає.